Úvodní stránka » Tomáš Pitrun-masáže-úvod (kopie)

Tomáš Pitrun - masáže  

Přemýšlíte o masáži? Chcete jen tak zrelaxovat, nebo tělo volá SOS... Rád se vás ujmu :) Dělám celou řadu masáží a každá je tak říkajíc šitá na míru. Masáže relaxační i sportovní, těhotenské i dětské, lávové i lymfatické,  wellness procedury i hubnoucí či anticelulitidové zábaly, ale i se třeba něco naučit v mé škole doteků... Ať už si vyberete cokoli, vím že budete odcházet spokojení. Vždy vycházím z aktuální potřeby klienta. :)

Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru i mimo Českou Republiku jsem získal cenné zkušenosti, které rád předám ve prospěch Vašeho zdraví. Ostatně o kvalitě a profesionalitě mé práce mohou vypovídat různé sportovní výpravy doma i v zahraničí, desítky a stovky spokojených klientů. Klientů, kterým jsem pomohl od řady potíží, nebo čistě jen vytvořil hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte :)

Teď už si stačí jen vybrat svoji masáž, nebo proceduru(najdete níže na stránkách) a objednat se :) A kde mně najdete?

1. Buď v provozovně ve Znojmě, v  salonu  Belle Done - Suchohrdly, v novém, moderně vybaveném masážním studiu.               

Rezervace masáží a procedur - pouze pro masáže v Belle Donne - tel. číslo recepce: +420 602 212 721

  

Adresa:  Salon Belle Donne, Znojemská 296, Suchohrdly, 669 02 Znojmo

.............................................................................................................................................................................

2. Nebo nově v Brně u Lužáneckého parku, v salonu VOD VOKA, taktéž v příjemném a moderně vybaveném masážním studiu

Rezervace masáží a procedur v Brně, externích masáží a konzultace: +420 602 602 178 (pokud neberu váš hovor, mějte prosím trpělivost, věnuji se klientovi a zavolám později zpět, nebo pište SMS)

Adresa:  Salon VOD VOKA, Lužánecká 4A, 602 00 Brno-střed

............................................................................................................................................................................

Externí masáže: Za určitých podmínek jezdím s kompletním vybavením přímo ke klientovi, a to i mimo Jihomoravský kraj. Pro klienty z Mikulovské oblasti mám k dispozici vybavené masážní prostory přímo na Pálavě, ve wellness penzionu.

Fyzio massage support na různých akcích sportovního charakteru:

Toto je vždy otázkou předběžné konzultace. Spojte se se mnou (+420 602 602 178) a domluvíme se na podrobnostech. Z důvodu plánování a mé vytíženosti prosím vždy z časovým předstihem.

 

Těším se na vás. 

Tomáš Pitrun - fyziomasér, terapeut, kouč, specialista na zdravý spánek a specialista na wellness

Chcete informace? volejte:

+420 602 602 178

 

Tomáš Pitrun - masáže         

Masáže jsou přirozeným, šetrným a příjemným způsobem prevence a léčby bolestí zad, pohybového ústrojí i dalších tělesných orgánů. Lékařské statistiky přitom uvádějí, že více než 80% populace mívá problémy s bolestmi zad a pohybovým ústrojím. Masáž je ideální součástí péče o zdraví a dobrou kondici každého člověka bez rozdílu věku. Pravidelné a kvalitní masáže (ideální doba je jednou za 3 až 4 týdny dle druhu masáže) dokáží předcházet a hlavně taky účinně pomáhat od bolestí přetíženého a jednostranně namáhaného svalstva. Zmírňují psychické napětí a únavu, zlepšují stav pokožky a stimulují činnost lymfatického systému, čímž urychlují odvod škodlivých látek z těla. Masáž je ideální pro celkovou relaxaci a pozastavení, které v dnešní uspěchané době jistě rádi oceníte.

Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru i mimo Českou Republiku jsem získal cenné zkušenosti, které rád předám ve prospěch Vašeho zdraví. Ostatně o kvalitě a profesionalitě mé práce mohou vypovídat různé sportovní výpravy doma i v zahraničí, desítky a stovky spokojených klientů. Klientů, kterým jsem pomohl od řady potíží, nebo čistě jen vytvořil hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte J

Vyberte si druh masáže či procedury, která Vás zaujme a domluvte si termín buď ve Znojmě v salonu  Belle Done - Suchohrdly , nebo na Pálavě, ve wellness penzionu Balloon Horní Věstonice.

Jezdím také za určitých podmínek ke klientům a poskytuji Fyzio massage support na různých akcích sportovního charakteru.

Jak masáž probíhá? V příjemné a přátelské atmosféře, při svíčkách a vůních přírodních esenciálních olejů z oblasti Magrebu. Sami nemusíte dělat nic, na nic nemusíte myslet. Pouze ležíte na pohodlném masérském lehátku, relaxujte a necháváte se hýčkat. Po samotné masáži či wellness proceduře se budete cítit uvolnění, odpočatí a přitom aktivní. Každá Vámi zvolená masáž či procedura má své specifické účinky.

Na stránkách najdete nabídku masáží a procedur, ze kterých si určitě vyberete (momentálně ve výstavbě, na poptání zašlu na vaši emailovou adresu)

Váš Tomáš Pitrun - fyziomasér, terapeut, kouč a specialista na wellness

Pro bližší informace volejte:

+420 602 602 178

 

 

Potřebujete poradit nebo pomoci?

Tomáš Pitrun

tel.: 602 602 178

- fyziomasáže

- relaxační masáže

- prevence a pomoc     
  při bolestech
  pohybového ústrojí

- fyzio support pro sport

- spánková poradna
  

Tomáš Pitrun
Provozovna:
Belle Donne
Znojemská 296
669 02 Suchohrdly

korespondenční:
Tomáš Pitrun
Družstevní 853
691 23 Pohořelice
+420602602178