0 Kč

Svět masáží Znojmo - Tomáš a Adriana 

Potřebujete masáž? Chcete jen tak zrelaxovat, nebo něco bolí a tělo volá SOS? Možná chcete řešit nějaký ten špíček navíc, celulitidu, či omladit obličej. Pak je masážní studio SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO v Belle Donne tím pravým místem pro vás. :) Děláme celou řadu masáží a procedur. A každá je tak říkajíc šitá na míru. Masáže relaxační i sportovní, těhotenské i dětské, lávové i lymfatické, wellness procedury i hubnoucí či anticelulitidové zábaly, liposukční kryolipo, vyhlášený manuální lifting dle Roberta Al Arefa, ale i se třeba něco naučit v mé škole doteků... Ať už si vyberete cokoli, vím že budete odcházet spokojení. A vždy vycházíme z aktuální potřeby klienta. :)

Za svou dlouholetou praxi v tomto oboru i mimo Českou Republiku jsem získal cenné zkušenosti, které rádi s Adrianou předáváme ve prospěch Vašeho zdraví. Ostatně o kvalitě a profesionalitě naší práce mohou vypovídat různé sportovní výpravy doma i v zahraničí, desítky a stovky spokojených klientů. Klientů, kterým jsme pomohli od řady potíží, nebo čistě jen vytvořili hezký pocit relaxace a klidu. Přijďte a pochopíte :)

Teď už si stačí jen vybrat svoji masáž, nebo proceduru a objednat se :) A kde nás najdete? Ve Znojmě - Suchohrdly, v  salonu  Belle Donne, v novém, moderně vybaveném masážním studiu.    

belle-donne.png

Adresa SVĚT MASÁŽÍ ZNOJMO:  Salon Belle Donne, Znojemská 296, Suchohrdly, 669 02 Znojmo

A nebo v rámci externích masáží: Za určitých podmínek jezdím s kompletním vybavením přímo ke klientovi, a to i mimo Jihomoravský kraj. Pro bližší informace spojte přímo se mnou telefonicky: +420 602 602 178, nebo na E-mailové adrese : tomas.pitrun@seznam.cz

Fyzio massage support na různých akcích sportovního charakteru: Toto je vždy otázkou předběžné konzultace. Spojte se přímo se mnou a domluvíme se na podrobnostech. Z důvodu plánování a mé vytíženosti prosím vždy s časovým předstihem.

tomas fyziosaport1.jpg

Chcete více informací?

+420 602 602 178

tomas.pitrun@seznam.cz

 

Potřebujete poradit nebo pomoci?

Tomáš Pitrun

tel.: 602 602 178

- fyziomasáže a relaxační masáže

- těhotenské a dětské masáže

- prevence a pomoc při bolestech

  pohybového ústrojí

- fyzio support pro sport

- spánková poradna

..............................................


Adriana Nováčková

tel.: 725 521 553

- fyziomasáže a relaxační masáže

- těhotenské a dětské masáže

- Lymhastim 6000 - lymfamasáže

- Manuální lifting dle R. Al Arefa

- Anticelulitidní exklusivní masáže 

...............................................

Recepce - rezervace masáží

tel.: 602 212 721

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.